Een kantoorgebouw renoveren met bijna alleen maar bestaande materialen. Hoe het Rijksvastgoedbedrijf dat aanpakt? Dat kom je te weten in de aflevering ‘Kantoor vol afval’ van de serie ‘De techniek achter het Rijksvastgoed’.

0:00
0:00
/
0:00

Ontdek de hele serie en de technische...

Het Rijksvastgoedbedrijf (RVB) zoekt voortdurend technische collega’s. Met de serie ‘De techniek achter het Rijksvastgoed’ geeft het RVB in de video’s en podcasts een echt kijkje in de keuken van de technische experts. Interessant? Bekijk dan ook de eerste twee afleveringen over de Koninklijke Militaire Academie in Breda en de PI in Veenhuizen.

Beeld: RVB

Adviseur duurzaamheid en technisch manager Jille van het RVB vertelt presentator Maurice over het 'Kantoor vol Afval'.

Kantoor vol Afval

In deze derde aflevering neemt presentator Maurice Lede  de kijker mee naar het project ‘Kantoor vol Afval’, waar alles draait om circulair bouwen. De technici van het RVB laten zien welke kansen circulair bouwen biedt voor de toekomst. Voortdurend kijken zij naar de praktische uitvoerbaarheid en de schaalbaarheid met het oog op komende projecten.

Abonneer op Rijksvastgoed Actueel voo...